Регистрация Контакты
Строительство — возведение зданий и сооружений, а также их капитальный и текущий ремонт, реконструкция, реставрация и реновация.

Логин: Пароль:

Як купити металошукач і не пошкодувати про свій вибір?

Дата: 20-01-2020, 17:16 » Раздел: Умный ремонт  » 
Останнім часом, завдяки появі на ринку вельми гідних, але при цьому абсолютно недорогих металошукачів, ряди любителів приладового пошуку невблаганно ростуть. І якщо раніше це хобі було по кишені виключно громадянам з достатком вище середнього. Тим, у кого в місяць за вирахуванням всіх необхідних витрат залишалося 20-40 тисяч рублів, і ці гроші людина могла вільно витрачати на хобі. Те сьогодні приладовий пошук стає дійсно народним і масовим захопленням. Однак, багато початківці копачі, прикидаючи свої фінансові можливості при покупці свого першого МД, не завжди можуть точно спрогнозувати всі можливі або ймовірні, але необхідні витрати в майбутньому. З іншого боку, не всі «обважування» необхідні для зручного і успішного пошуку потрібно купувати в перший же день. І в цій замітці, я, на основі особистого досвіду розповім вам, що і в якій послідовності сам купував (набував), що ще збираюся купити, і що мені точно ніколи не знадобиться. Заказати можна тут Shukach.com.ua.
Моє захоплення приладовим пошуком почалося з того, що мій хороший друг залишив мені на цілий місяць металошукач, і коли прийшов час його віддавати, я зрозумів, що це моє хобі я готовий витратити на його покупку певну суму грошей. І тут дуже важливо сказати, що я середньостатистичний громадянин нашої країни. Є певний дохід на сім'ю в місяць. Частина цього доходу середньо статичні витрати: їжа, одяг, комуналка. А ось невелику частину від того самого доходу, так, як і у всіх витрачається на «надмірності» або несподівані витрати. Наприклад, лагодження машини, або поточний ремонт по дому. А ще у мене своя столярна майстерня так, що завжди вибір стоїть так, або купити щось для копа, або нову фрезу на ручний фрезер. І тут принцип вибору простий і логічний, що потрібно більше? Нова сумка для знахідок або відвезти в заточку пильні диски. Так що покупка металошукача була тільки першим кроком на шляху постійно виникає вибору. Що важливіше? Або точніше кажучи, без чого я поки що можу обійтися?

Пінпоінтер. Розуміння що цей обвіс потрібен прийшло як осяяння. Сталося це в той самий момент, коли я вдесять хвилин копирсався руками в весняне рідині намагаючись знайти, де ж ця луска. До цього моменту я прекрасно обходився без цього девайса. Принцип знають всі початківці копарі. Викопав грудкою з знахідкою і далі жменями повз котушки водиш. Дійсно, наявність пінпоінтера не тільки полегшує сам пошук знахідок, особливо всякої дріб'язку, а й ще скорочує час на цей самий пошук. Я свій перший пін, як і багато копарі, купив на Аліекспресс. Але і в цьому випадку є рада. Не спокушайтеся надто низькою ціною. Рекомендую купувати пінпоінтер за ціну на 30% вище від самої мінімальної. У мене було два Піна з Алі.

І скажу, що навіть різниця в ціні на 300-400 рублів відчувається в процесі експлуатації. Ну і ще, запевняю, що найдешевший пін з Алі в результаті обійдеться вам дорожче, ніж ви думаєте. Тому що він буде приймати тільки найдорожчі батарейки і жерти їх зі швидкістю троглодита. І не сумнівайтеся, що пройде небагато часу, і ви дійсно захочете купити новий пінпоінтер, брендовий, якісний, який працює, такий пінпоінтер з яким просто приємно вести пошук. А станеться таке розуміння, після того як вам друг або співучасник виїзду дасть покористуватися на один раз своїм колишнім пінпоінтером. І ось після цього, я впевнений, немає, я знаю на власному досвіді, ви вже будете дивитися на пін з Алі, як на криву брязкальце. Але до цього треба дорости самому.скачать dle 12.0
(голосов:0)

Пожожие новости
Комментарии
Реклама