Регистрация Контакты
Строительство — возведение зданий и сооружений, а также их капитальный и текущий ремонт, реконструкция, реставрация и реновация.

Логин: Пароль:

Автобусні пасажирські перевезення

Дата: 23-12-2019, 21:54 » Раздел: Умный ремонт  » 
Пасажирські перевезення на мікроавтобусах - бізнес, який при правильній організації здатний приносити прибуток навіть в кризу, оскільки такі послуги користуються стабільним попитом. Організація пасажирських перевезень на мікроавтобусі як бізнесу - досить складний процес, що вимагає при обслуговуванні понад 8 пасажирів обов'язкового ліцензування. З 1 березня 2019 року правила отримання ліцензії стали ще більш жорсткими, що ще більше ускладнило вихід підприємців на цей ринок. Сьогоднi бас проїзд дуже популярний.
Бізнес-ідеї заробітку на пассажироперевозках в мікроавтобусі

Організація пасажирських перевезень починається з вибору їх типу, оскільки саме від нього залежить процес ліцензування. Можливі варіанти:

Міські пасажироперевезення. Припускають транспортування великої кількості пасажирів всередині міста. Цей напрямок відрізняється високою конкуренцією і жорстким ціноутворенням.

Міжміські перевезення. Мають плюси і мінуси. Потік пасажирів менш стабільний, порівняно з міськими перевезеннями. Кількість людей залежить від дня тижня. Плюси - велика свобода ціноутворення і менша конкуренція.
Мікроавтобус як таксі. Має на увазі перевезення пасажирів на замовлення, що позбавляє власника бізнесу від необхідності складати конкретний маршрут перевезень.
Як почати бізнес на своєму мікроавтобусі: етапи процесу
Після вибору спеціалізації необхідно:

Підготувати автопарк з орендованих або власних автомобілів. Кожне ТЗ повинно мати техпаспорт і талон про техогляд. Також необхідні їх копії, поліс ОСАГО.
Я шукаю співробітників (при необхідності), оформити з ними трудові договори, зробити копії документів про їхню кваліфікацію, отримати їх медичні книжки.
Зареєструватися як ІП або ТОВ.

Пройти процес ліцензування в Ространснагляду.
При пассажироперевозках всередині міста в деяких регіонах потрібне підписання контракту з місцевою адміністрацією і запровадження маршрута.

Розгляд поданого пакета документів триває 30-45 днів. Отримана ліцензія - безстрокова. Здійснення пасажироперевезень без ліцензії тягне за собою серйозні штрафи, розмір яких залежить від статусу перевізника (ІП або ТОВ), первинного або повторного порушення.
Які поправки в процесі ліцензування діють з 1 березня 2019 роки?
Відповідно до цих поправками без ліцензії не можна займатися транспортуванням людей навіть на некомерційній основі. Раніше без ліцензії можна було перевозити співробітників підприємства і здійснювати інші поїздки, при яких з пасажирів не стягувалася плата. Поправки стосуються також шкільних та екскурсійних автобусів.

Яке транспортний засіб вибрати?

Сьогодні у продажу представлений широкий асортимент мікроавтобусів. Для підприємців-початківців, які тільки виходять на ринок пасажирських перевезень, за поєднанням ціни і якості найбільше підходять різні модифікації мікроавтобусів ГАЗель, які показують стабільність в роботі в перші 3 роки.скачать dle 12.0
(голосов:0)

Пожожие новости
Комментарии
Реклама